Zmagania DJ w PINKu


 

RADIPAX Radek muzyką interesowałszylakł się od najmłodszych lat, gra na instrumentach klawiszowych oraz uczęszczał do szkoły muzycznej I stopnia w Augustowie. Swoją przygodę ze światem DJ’i rozpoczął w 2011 roku. Muzyka od zawsze była, jest i będzie jego pasją. W swoich setach, które bardzo często nagrywa zapewnia pozytywną energię i dobrą zabawę które robi z wielką pasją, przyjemnością oraz zaangażowaniem.

 

 

 

 

Dj Hołek czyli Paweł Hołdyński to 25 letni człowiek związany z muzyką od dziecka.Swoją przygodę z djką zaczął już w 2003 roku.Na swoim koncie ma zaliczone imprezy w kilkudziesięciu klubach,występuje też na dużych eventach plenerowych.
Jego setyholek są bardzo dynamiczne i doskonale dopracowane pod względem technicznym,cieszy się bardzo dobrym kontaktem z publiką co niewątpliwie pozytywnie wpływa na jakość imprezy.Grał także supporty dla większości gwiazd w Polsce oraz dla kilku znanych nazwisk z poza naszego kraju.Jego ulubiony gatunek muzyki to house lecz potrafi doskonale dopasować swoje sety do wymagań publiczności.
w 2011 roku postanowił też zabrać się za produkcję muzyki i dzięki temu ma na swoim koncie kilka udanych singli oraz remixów.
Ciągle podnosi sobie poprzeczkę wyżej tak aby jego kariera rozwijała się w jak najlepszych kierunku.

 

 

zcaneAdrian Ziemkiewicz czyli po prostu Z-Cane, aktualnie rezydent Klubu Pasaż w Giżycku, z muzyką związany od najmłodszych lat. Mega energia, kontakt z publiką i wyselekcjonowane tracki te 3 cechy najlepiej opisują jego styl grania. Zapraszam na występy oraz do współpracy 🙂

 

 

pisarenkoPiotr Pisarenko urodzony 29.11.1993r. w Suwałkach.Od najmłodszych lat muzyka była dla niego głównym hobby i zainteresowaniem. Swoją karierę zaczął u boku swego ojca (Dj.Art’i). Piotr swoją przygodę z muzyką zaczął już w 2005r kiedy to po raz 1 stanął za konsoletą w klubie Vox (Poznań), Mająteczek, Biały Domek, Max. Do tej pory stanął za konsolą w takich klubach jak (Infinity Augustów, Cooltura Suwałki, Korba Suwałki, Pub Brama Suwałki, Pub Piwnica Suwałk, Club Amon-ra, Club Kokopeli Ełk, The Face Club Giby, Club Fabryka Suwałki, Koko Channel Gołdap, Club Prada Grajewo, Cooltura Olecko, Fantasy Park Suwałki).

feedFeed (Łukasz Hołdyński ) za konsolą od 2006 roku. Mocno zaprzyjaźniony z muzyką klubową . Znany z mocno energicznych setów. Doświadczenie nabyte ku boku najbardziej znanych dj’ów w Polsce takich jak Angelo Mike , MaxFarnethide , Dj Hubertuse, C-bool , Robert M , WetFingers , Kalvi & Remi itd.

 

andy

 

Andy-Tass – Młody, doświadczony Dj z okolic Ełku, prezenter kanału głównego największego radia internetowego w sieci RadioParty.pl oraz rezydent Giżyckiego klubu „Pasaż”